Groźny wypadek na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Na szczęście nikt nie zginął!

To zdarzenie można klasyfikować w ramach świątecznego cudu. W Poniedziałek Wielkanocny późnym popołudniem na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia doszło do zderzenia pięciu samochodów osobowych. O dziwo, nikt z pasażerów i kierujących nie został ranny!

O ogromnym szczęściu mogą mówić uczestnicy wypadku, do jakiego doszło w Poniedziałek Wielkanocny na Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Między węzłami Wrocław Północ i Psie Pole, doszło do zderzenia pięciu samochodów osobowych. Mimo że samochody były w strasznym stanie, ani pasażerom, ani kierowcom nic się nie stało.

W cierpliwość musieli uzbroić się za to kierowcy jadący w tym czasie w kierunku Kudowy. Został zablokowany lewy pas, gdy strażacy i policjanci wykonywali swoje czynności służbowe. Tym samym ruch odbywał się tylko prawym pasem, a korek, jaki się w związku z tym utworzył, miał ponad cztery kilometry. Utrudnienia trwały przez ponad dwie godziny, jednak już po godzinie dziewiętnastej, cały ruch odbywał się płynnie i bez przeszkód. Policja apeluje o rozsądną jazdę.