Hiszpańska Walencja dostępna z Wrocławia przez Ryanair i Wizzair

Ryanair, znane linie lotnicze, właśnie poinformowały o wprowadzeniu nowego kierunku lotów z wrocławskiego portu lotniczego. Rozpoczynając od 29 października, będziemy mieli możliwość podróżowania bezpośrednio do Walencji w Hiszpanii aż cztery razy w tygodniu. Cena biletu na ten rejs zaczyna się już od 104 złote za jednostronną podróż na osobę. Ta sama trasa została również zapowiedziana przez Wizzair w październiku.

Odkrywanie Walencji, jednego z najbardziej malowniczych kurortów Hiszpanii, można teraz planować na jesień i zimę. To miejsce oferuje nie tylko cudowną pogodę, ale napawa bogactwem różnorodnych atrakcji turystycznych.

Zima to wręcz doskonały czas na wybranie się w podróż do Hiszpanii. Warunki atmosferyczne są wtedy łagodne i słoneczne z temperaturą utrzymującą się przeważnie w przedziale od 15 do 20 stopni Celsjusza. Można więc bez problemu cieszyć się przyjemnym odpoczynkiem w otoczeniu prawie wiosennych warunków.

Według ogłoszenia linii Ryanair, bezpośrednie loty z Wrocławia do Walencji będą dostępne aż cztery razy w tygodniu. Wizzair natomiast zapewni podróż na Półwysep Iberyjski trzy razy w tygodniu.