Katastrofalne zdarzenie drogowe na Bielanach Wrocławskich

Dzisiejszego dnia, 13 września, na ulicach Bielan Wrocławskich miał miejsce przerażający wypadek samochodowy. Incydent miał miejsce na przejściu dla pieszych, gdzie doszło do dachowania pojazdu osobowego. Na skutek tego incydentu jedna pani musiała zostać przetransportowana do szpitala. Policja jest odpowiedzialna za kierowanie ruchem na miejscu zdarzenia.

Tragiczne zdarzenie miało miejsce dzisiaj, po 13:30, przy ulicy Wrocławskiej 50, w sercu Bielan Wrocławskich. Jak podaje młodszy aspirant Rafał Jarząb z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, kobieta kierująca samochodem marki Skoda nie utrzymała odpowiedniej odległości od poprzedzającego jej pojazdu marki Renault, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Kierująca skodą uderzyła w tył renault doprowadzając do dachowania swojego pojazdu. Na szczęście stan zdrowia poszkodowanej nie jest zagrożony – została odwieziona do szpitala przez służby ratownicze. Należy zauważyć, że wszyscy uczestnicy tego tragicznego zdarzenia byli trzeźwi.

W związku z tym zdarzeniem, policja informuje o możliwych utrudnieniach na drodze. Pojazd wypadkowy znajduje się na jezdni, tuż przed wysepką. Funkcjonariusze kierują ruchem, a jednocześnie trwa proces zabezpieczania dowodów. Utrudnienia mogą potrwać nieco dłużej. Zauważalny wzrost ruchu w tym miejscu codziennie około godziny 16:00 może dodatkowo komplikować sytuację.