Mieszkanie od dewelopera

Decyzja o zakupie mieszkania na rynku pierwotnym lub wtórnym może być decyzją, o której będziesz myśleć przez lata, a nawet przez całe życie. Ważne jest więc, aby przy dokonywaniu tego wyboru nie tylko brać pod uwagę to, co jest najlepsze pod względem ceny, ale także czynniki takie jak lokalizacja i udogodnienia dostępne w każdej z opcji! Dlaczego warto pomyśleć o mieszkaniu od dewelopera? Podpowiadamy w naszym artykule!

Rynek pierwotny – mieszkanie od dewelopera

Kupno mieszkania to jedna z najważniejszych decyzji, jakie kiedykolwiek podejmiesz. Trzeba się upewnić, że nieruchomość spełnia wszystkie nasze potrzeby pod względem funkcjonalności, lokalizacji i dostępnej infrastruktury za rozsądną cenę, z opcjami finansowania, które w tym momencie najbardziej nam odpowiadają! Co opowiada się za rynkiem pierwotnym?

Szeroka oferta

Oferta mieszkań na rynku pierwotnym jest obecnie imponująca i zróżnicowana pod wieloma względami. Na przykład dostępne są przestronne kawalerki i duże nieruchomości, które zaspokoją wszelkie potrzeby – od tych, którzy chcą mieć tylko kawalerkę lub całe mieszkanie dla siebie, aż po przyjaciół dzielących jedno gospodarstwo domowe z wieloma osobami! Jeśli chcesz kupić nowy dom bezpośrednio od dewelopera, może się zdarzyć, że poszczególne układy pozwolą na dostosowanie do twoich potrzeb. Warto przeglądać na bieżąco ogłoszenia w miastach, które nam odpowiadają. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę odpowiednią lokalizację, na przykład „deweloper Kraków”, znaleźć strony, które najbardziej nam odpowiadają i zapoznać się z ofertą.

W pełni samodzielna aranżacja

Idealny dom to taki, który można urządzić samemu. Kiedy przychodzi czas na kupno nowego mieszkania, możliwości aranżacji wnętrz są bardzo szerokie i nie ma ograniczeń co do elementów, które sprawią, że to miejsce będzie twoje! Samodzielne wybieranie poszczególnych elementów może mieć pewne zalety, jednak nawet takie zadania stają się trudne, gdy wykonuje się je samodzielnie, ponieważ wiedza o tym, jak różne rzeczy współgrają ze sobą, zaczyna się od doświadczenia kogoś, kto już wcześniej przeszedł przez takie procesy – np. projektanta specjalizującego się wyłącznie w architekturze mieszkaniowej. 

Pierwszy właściciel

Rynek pierwotny mieszkań to najlepsze miejsce na zakup inwestycji. Możesz mieć pewność, że wszelkie ewentualne usterki zostaną usunięte jeszcze przed przekazaniem kluczy do nieruchomości, co sprawi, że będzie ona w idealnym stanie i zagwarantuje brak konieczności wykonywania dalszych prac z twojej strony!

Wygodne rozwiązania

Na nowym osiedlu możemy liczyć na takie udogodnienia, jak windy i podziemne parkingi, które zaspokoją nasze potrzeby. W niektórych przypadkach są też place zabaw dla dzieci lub ochroniarze, którzy pilnują wszystkiego ze swoich biur w lobby każdego budynku.

Ponadto na terenie osiedla mogą znajdować się place zabaw, na których dzieci mogą się wspólnie bawić, podczas gdy rodzice mogą odpocząć pod zacienionymi drzewami; kamery monitorujące każdy twój ruch, dzięki czemu nie musisz się martwić o bezpieczeństwo podczas nocnego (lub dowolnego) spaceru do domu.