Minigolf Pod Wiatrakiem – atrakcja dla całej rodziny

Na miłośników sportu na wolnym powietrzu czeka miła niespodzianka. Niedawno otwarty Golf pod Wiatrakiem zapewni wiele rozrywki dla całej rodziny. Jakie są ceny biletów i jak prezentuje się atrakcja? Zobacz w tym artykule.
 

Minigolf Pod Wiatrakiem

 
W Jankowicach pod Wrocławiem właśnie otwarto nową atrakcję. To pole do minigolfa o powierzchni 800 metrów kwadratowych. Do dyspozycji gości jest 9 dołków, a każdy z graczy otrzyma dostosowany do swojego wzrostu kij.
 
Pole zostało otwarte 24 lipca i już miało sporo gości. Atrakcja jest częścią Karczmy u Michelle. Można tam organizować różnego rodzaju wydarzenia towarzyskie. Wesela, wieczory panieńskie i kawalerskie urodziny i spotkania rodzinne będą zdecydowanie bardziej atrakcyjne, oferując tego typu rozrywkę.
 
Pole jest na tyle duże, że jednorazowo pomieści aż 25 osób. Do każdej gry dołączany jest zbiór zasad oraz karta do zaznaczania punktów. To świetna zabawa dla młodszych i starszych odbiorców. Podczas gry zjednoczyć się mogą różne pokolenia.
 
Właściciel serdecznie zaprasza do współpracy wszelkiego rodzaju instytucje oraz szkoły. Istnieje możliwość zorganizowania zawodów czy turniejów klasowych. Każda opcja jest do przedyskutowania.
 

Jakie są ceny biletów?

 
Za jeden bilet normalny zapłacimy 27 zł, a za ulgowy 22 zł. W ofercie są również bilety rodzinne z atrakcyjną zniżką. Do wyboru są pakiety 2+1 oraz 1+2. Cena za dorosłego to 22 zł, a za dziecko 15 zł.
 
Zniżki obowiązują również dla grup zorganizowanych powyżej 15 osób. Za osobę dorosłą zapłacimy 22 zł, a za dziecko 15 zł. Ulgowe bilety przysługują dzieciom do lat 12, a dzieci do lat 3 mogą bawić się za darmo.