Auapark Wrocław – Wodne centrum rozrywki

Lato, wakacje i piękna pogoda! Idealny czas na szaleństwa we wrocławskim auaparku. Oferuje on niezwykłe przeżycia i wiele atrakcji dla całej rodziny. Sprawdź, co ma Ci do zaoferowania to wspaniałe miejsce i rezerwuj popołudnie.
 

Rozrywka tylko dla dorosłych

 
Na terenie auaparku znajduje się strefa przeznaczona tylko dla dorosłych. Jest to saunarium oraz przylegający do niego ogród z basenem. To miejsce, gdzie będziesz mógł się wyciszyć i zrelaksować. Wizytę możesz zaplanować samodzielnie lub przyjść na jeden z seansów saunowych, podczas których ukoją się wszystkie Twoje zmysły.
 
To idealne miejsce na spędzenia popołudnia we dwoje i wspólny relaks. Te romantyczne chwile na pewno będą owocne i pozwolą na naładowanie baterii na całą resztę tygodnia.
 

Atrakcje dla dzieci

 
Dla najmłodszych pływaków auapark zorganizował dziecięcą zatokę, gdzie maluchy będą mogły oswoić się z wodą i nauczyć sztuki pływackiej. Do dyspozycji są tory do nauki, zjeżdżalnia, fontanny, a także brodzik do spokojnych wodnych zabaw.
 
Atrakcją dla całej rodziny jest też leniwa rzeka. Już samo patrzenie na zjeżających tu ludzi zachęca do zabawy. Zjazd jest powolny, ale nie nudny! Leniwa rzeka rozkołysze i pozwoli na delikatny zjazd. Możesz się tutaj leniwie stoczyć niczym pandy z popularnej animacji o walecznym miśku.
 
Inną popularną atrakcją jest basen fal, który pozwoli na poczucie się jak w oceanie. Trzeba jednak uważać. Fale sięgają nawet metra, a głębokość w niektórych miejscach jest znaczna, aż do 2 metrów.
 

Szalone zjeżdżalnie

 
Na terenie auaparku znajduje się 7 zjeżdżalni o różnym stopniu zaawansowania. Najmniejsza liczy tylko 8 metrów i przeznaczona jest dla całych rodzin. Na miłośników mocnych wrażeni czeka zjeżdżalnia turbo oraz Black Hole. Nie brakuje też zjeżdżalni, na której musimy wyposażyć się w ponton.
 
Koniecznie odwiedźcie to miejsce i poznajcie wszystkie atrakcje. Na pewno nie wyjdziecie stąd zawiedzeni.