Modlitwa uwielbienia „ChwałaMU”: Tarczyński Arena wkrótce zapełniona wierzącymi

Pod dachem stadionu Tarczyński Arena, 8 lipca będą gromadzić się wierni na modlitwie uwielbienia o nazwie „ChwałaMU”. Wydarzenie to jest organizowane przez fundację Rozpal Wiarę, która przewiduje udział około 30 tysięcy osób. Z powodu tak dużej liczby uczestników, okolice stadionu prawdopodobnie będą nacechowane wzmożonym ruchem samochodowym.

W sobotę, 8 lipca, od godziny 16 do 22 na Tarczyński Arena we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja modlitwy uwielbienia „ChwałaMU”. To wyjątkowe spotkanie religijne jest kontynuacją projektu zapoczątkowanego przez ewangelizatora – Marcina Zielińskiego. Warto zauważyć, że podczas poprzedniej edycji takiego wydarzenia, które odbyło się rok temu na Atlas Arenie w Łodzi, zgromadziło się 10 tysięcy osób.

Główną część spotkania „ChwałaMU” we Wrocławiu stanowić będzie modlitwa poprowadzona przez różnych artystów i zespoły muzyczne. Na liście prowadzących znaleźli się TGD, Agnieszka Musiał, MATE.O, Mateusz Ziółko, Michał Król, Maja Sowińska, Gabi Gąsior i Natalia Kuroś. Gościem specjalnym będą Jeremy Riddle i Melania Król. Marcin Zieliński – ewangelizator i pomysłodawca projektu – poprowadzi natomiast modlitwę o uzdrowienie.