Monika Brzeźna kontynuuje swoją karierę w MAT ATOM Deweloper Wrocław po odniesieniu wielkiego sukcesu

Zawodniczka kolarska, Monika Brzeźna, zdecydowała się na przedłużenie umowy kontraktowej z drużyną kontynentalną MAT ATOM Deweloper Wrocław. Ta informacja została niedawno zaprezentowana przez zarząd drużyny. W bieżącym sezonie, Brzeźna nie tylko wykazała się jako kluczowy składnik zespołu, ale również zdobyła wiele indywidualnych sukcesów.

Monika Brzeźna, nie tylko pomagała swoim kolegom z drużyny do osiągnięcia sukcesów, ale też sama wielokrotnie rywalizowała o wysokie miejsca dla siebie. Najbardziej znaczącym osiągnięciem Brzeźnej w tym sezonie było wygranie wyścigu ze startu wspólnego – konkurencji, w której udało jej się zdobyć tytuł mistrzyni Polski elity kobiet. To tu pokonała swoje największe rywalki – Karolinę Perekitko i Zuzannę Chylińską.

Ale to nie był jedyny moment triumfu dla zawodniczki z MAT ATOM Deweloper Wrocław. Monika Brzeźna również okazała się najlepsza podczas etapu Belgrade GP Women Tour, prześcignęła rywalki na Ślężańskim Mnichu, a także zdobyła pierwsze miejsce na dwóch etapach i w klasyfikacji generalnej Sowiogórski Tour. Niejednokrotnie notowano jej obecność wśród liderów polskich wyścigów.