Najlepsze place zabaw Wrocławia cz. 2

Pogoda jest wprost idealna na wyjście z dzieckiem i pokazanie mu magicznych wrocławskich miejsc. W czasie spacerów koniecznie sprawdźcie, jak prezentują się place zabaw. Niektóre z nich są naprawdę wyjątkowe. Zapraszamy na drugą część artykułu o najlepszych placach zabaw Wrocławia.
 

Plac zabaw w Ogrodzie Staromiejskim

 
Plac zabaw w Ogrodzie Staromiejskim prezentuje się magicznie i zjawiskowo. Mnogość atrakcji i kolorów mogą sprawić, że zakręci się w głowie. Nierówne podłoże i kolorowe sprzęty gwarantują przednią zabawę na całej godziny.
 
Znajduje się tu kilka domków wyposażonych w zjeżdżalnie, huśtawki, piaskownica i wiele nieoczywistych elementów, które pobudzają dziecięcą wyobraźnię. Wszystko tutaj jest piękne i rzucające się w oczy. Tutaj podłoga pomalowana w szachownicę, a w innym miejscu niezwykła ściana wspinaczkowa. To wszystko sprawia, że nie sposób się tu nudzić.
 

Plac zabaw w parku Szczytnickim

 
Plac w parku szczytnickim na pierwszy rzut oka wyróżnia się swoją ciekawą konstrukcją. Wszystkie sprzęty są jakby skrzywione i źle wykonane. To jednak tylko wrażenie. Efekt powyginania ma sprawić, że plac będzie wyglądał naturalnie i swojsko. Niczym ręcznie robiony przez tatę domek na drzewie.
 
Znajdziemy tutaj ogromną betoniarkę, domki na podwyższeniach, zjeżdżalnię oraz wiele innych trakcji. Wieże instalacje, bujaki, koniki, huśtawki… Wszystko to aby każdy maluch wyszedł stad szczęśliwy i zmęczony.
 

Plac zabaw przy ul. Miłoszyckiej

 
Ten plac zabaw ma swój klimat. Otoczony zabytkowymi murami obronnymi, sam jest otoczony takim, tylko w mniejszym wymiarze. Znajdą się na nim wieże obronne i inne umocnienia. To coś w sam raz dla małego rycerza lub pani rycerz. Jest tam nawet spora brama, której pilnuje krwiożerczy bazyliszek. Trzeba wykazać się nie lada odwagą, aby go pokonać.
 
Znajdziemy tu piaskownice, huśtawki i zjeżdżalnie. Są też bujaki praz sprzęty do wspinaczki. Jednym zdaniem. Jest tu wszystko, czego potrzeba, aby dobrze się bawić.