Najlepsze place zabaw Wrocławia Cz. 3

Wakacje to czas odpoczynku i zabawy. Najbardziej korzystają oczywiście dzieci, które do woli mogą śmiać się i harcować po pobliskich atrakcjach. wybierzmy się na wycieczkę z naszym dzieckiem i pokażmy mu najciekawsze place zabaw w mieście. Zapraszamy na trzecią część naszego przeglądu.
 

Plac zabaw na wrocławskim Placu Pereca

 
Ten plac zabaw to najlepsze miejsce dla małych poszukiwaczy przygód. Drewniane domki zbudowane są tak, aby wyglądać bardzo naturalnie. Inspiracją dla wyglądu placu byli Hobbici i ich specyficzne norki. Całość prezentuje się magicznie i nawet dorosłym zdarza się tutaj pobawić.
 
Na placu możemy korzystać z wielu urządzeń. Jest tutaj duży domek z drabinkami i tajemniczym przejściem poniżej, znajdą się bujaki i huśtawki, a mali wspinacze na pewno ucieszą się ze ścian do wdrapywania. Na odkrywców czekają ślady hobbitów, którzy dobrze wiedza co dobre i zaprowadzą ich do najciekawszych miejsc placu. To tajemnicze, a jednocześnie bardzo oryginalne miejsce, które jest naprawdę przemyślane.
 

Plac zabaw przy ul. Ułańskiej

 
Plac zabaw przy Ułańskiej to bardzo duża konstrukcja, która jest połączeniem różnorodnych domków i wież. Wszystko tutaj jest piękne i kolorowe. Pod spodem jest mięciutki piasek, który zapobiega poważnym wypadkom, a także jest miejscem wesołych zabaw.
 
Poza połączonymi mostami i przejściami między domkami są tu różnego rodzaju zabawki. Koniki, ścianki do wspinaczki i zjeżdżalnie. Tutaj dzieci mogą również wyszaleć się artystycznie bez obawy, że sąsiedzi będą mieli ich dość. Znajdziemy tu bębenki, które pozwolą zaspokoić głód artystyczny malucha.
 
Dla mam również przewidziano miejsce. Są ławeczki do siedzenia, jednak i one często są okupowane przez przepełnione energią maluchy. Na tym placu zawsze jest wesoło i na pewno nie będzie nudno.
 

Wodny Plac Zabaw

 
Tego placu nie może przegapić żadne miłośnik wody. Ten plac został stworzony z myślą o małych odkrywcach. Zbudowany w całości z naturalnych materiałów zachwyca już na pierwszy rzut oka.
 
Czego tu nie ma! Śruba Archimedesa, koło wodne, pompy, śluzy… Nie sposób wymienić wszystkich atrakcji. Najlepiej samemu przyjść i przekonać się jak wymyślne rozrywki oferuje to miejsce. Przednia zabawa gwarantowana.