Niepokojące doniesienia z Wrocławia: Mieszkańcy Leśnicy ostrzegają przed nastoletnim ekshibicjonistą

Mieszkańcy Leśnicy, jednego z osiedli Wrocławia, zaniepokojeni są niepokojącym zachowaniem młodego mężczyzny, który regularnie hałasuje w pobliskim lesie. Zdaniem relacjonujących, chłopak w wieku około 17-18 lat wykazuje się ekshibicjonizmem poprzez rozbieranie się i masturbację na widok kobiet.

Wrocławianie mieszkający na leśnickim osiedlu dostrzegają coraz większe zagrożenie ze strony tego nastolatka, który pojawia się w ich okolicy. Ekshibicjonista, na widok kobiet, zdejmuje swoje ubrania i onanizuje. Co więcej, zaczyna je przerażać groźbami o nawiązaniu z nimi kontaktu seksualnego.

Na lokalnej stronie społecznościowej „Wrocław Leśnica Info” jedna z mieszkanek wyraziła swoje obawy: „Zauważyłam młodego chłopaka kręcącego się w lesie, niedaleko wieży ciśnień. Ma około 17-18 lat, jest przystojny, ma kręcone włosy. Jest dobrze ubrany – biała bluza, czarne dżinsy, czarna kurtka i białe trampki. Dziewczyny powinny na niego uważać – zdejmuje spodnie i zaczyna masturbować się na ich oczach. Następnie podchodzi do wybranej osoby, strasząc ją, że będzie uprawiać z nią seks”.