Koncert One Love w Hali Stulecia przyciąga tłumy

One Love – duży koncert w Hali Stulecia

W sobotę 21.11 we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się duże wydarzenie muzyczne. One Love to cykliczny koncert, który każdego roku przyciąga tysiące fanów muzyki.

Kto zagra na One Love 2021?

One Love odbywa się we Wrocławiu co roku, a  na scenie w Hali Stulecia goszczą gwiazdy polskiej i światowej muzyki. Dziś widzowie zobaczą między innymi Krzysztofa Zalewskiego, Smolika i znanego rapera – Grubsona. Z zagranicznych wykonawców warto zwrócić uwagę na pochodzącą z Afryki wokalistkę NNEKA oraz kończący wieczór występ Pendulum DJ Set.

Krzysztof Zalewski znów zagra we Wrocławiu

Jednym z koncertów, który z pewnością przyciągnie wielu słuchaczy, będzie dzisiaj występ Krzysztofa Zalewskiego. Muzyk jest obecnie w polskiej czołówce jeśli chodzi o popularność. We Wrocławiu grywa regularnie, zarówno na imprezach plenerowych, jak i w klubach muzycznych. Na ;przyszły rok zaplanowano także występ Zalewskiego w Narodowym Forum Muzyki.

NNEKA – zupełnie inne podejście do muzyki

Fani ciekawostek muzycznych z pewnością będą się dobrze bawić na koncercie wokalistki NNEKA. Pochodząca z Nigerii piosenkarka wykonuje muzykę R&B, reagge, a czasem jest określana jako „neo soul”.

NNEKA rozpoczęła swoją muzyczna karierę w 2000 roku. Wtedy przyjechała do Niemiec na studia i koncertowała wspólnie z lokalnymi DJ-ami.

Andrzej Smolik

Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich muzyków i kompozytorów zagra koncert w Hali Ludowej w ramach koncertu One Love. Wokalistą będzie współpracujący ze Smolikiem Kev Fox.

Początek koncertu w Hal Stulecia zaplanowano na godzinę 17:00. Dodatkowym  atutem podczas dzisiejszego koncertu będzie możliwość zobaczenia jednego z najbardziej charakterystycznych budynków od środka. Hala Stulecia powstała na Wystawę Światową we Wrocławiu i ma ponad 100 lat. Informacje na jej temat znajdziesz pod tym adresem.