Panthers Wrocław ponoszą trzecią z rzędu klęskę w European League of Football

W trwającej edycji European League of Football, Panthers Wrocław doznali kolejnej, trzeciej już porażki. Tym razem musieli uznać przewagę drużyny Frankfurt Galaxy podczas meczu rozegranego na ich terenie. Niemcy zdobyli zwycięstwo rezultatem 20:10.

Na początku rywalizacji, po pierwszej kwarcie, widoczna była przewaga drużyny z Frankfurtu, której udało się zdobyć sześć punktów. Druga część spotkania nie przyniosła żadnych punktów dla żadnej ze stron. Dopiero w trzeciej kwarcie wrocławianie wrócili do gry i wyszli na prowadzenie, wygrywając ją 7:0 i osiągając rezultat 7:6.

Kluczowa okazała się czwarta kwarta, w której drużyna Galaxy wykazała się dużą skutecznością. Zdobyli oni 14 punktów w stosunku do zaledwie trzech punktów uzyskanych przez Panthers. Mecz zakończył się wynikiem 20:10 na korzyść drużyny z Niemiec.

Ta porażka to trzeci niepowodzenie dla Panthers Wrocław w obecnej edycji European League of Football. Poprzednio, drużyna musiała uznać przewagę Vikings Vienna oraz Stuttgart Surge. Warto przypomnieć, że w inauguracyjnym spotkaniu rozgrywek, wrocławianie pokonali Berlin Thunder.