Szykuje się impreza z okazji otwarcia Mostów Pomorskich. Jedno jest pewne – nie może cię tam zabraknąć!

Na wspólne świętowanie oddania do użytku po remoncie, prawie 130-letnich mostów zapraszają prezydent Wrocławia, Wrocławskie Inwestycje oraz rady osiedli Stare Miasto, Nadodrze i Kleczków. Dzień Otwarty mostów Pomorskich odbędzie się 28 lutego 2023r.

Mosty Pomorskie to jedna z nieco zapomnianych atrakcji Wrocławia. Po wielomiesięcznym remoncie, te stu trzydziestoletnie mosty będą w końcu oddane do użytku. 28 lutego będzie niezwykła okazja do poznania historii tego miejsca i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia w zabytkowym tramwaju.

Wszystko rozpocznie się 28 lutego od godziny 9:00. Wtedy to pierwsza grupa wraz z przewodnikiem będzie miała możliwość zwiedzania mostów Pomorskich. Mają bardzo bogatą historię, pełną niespodzianek. Zwiedzanie będzie możliwe o każdej pełnej godzinie. O15:00 oficjalnie przywita wszystkich zgromadzonych Prezydent Miasta, który wraz z innymi mieszkańcami dotrze na miejsce zabytkowym tramwajem. Startuje on o 14:00 sprzed Opery Wrocławskiej.

Będzie również możliwość skosztowania lokalnych specjałów oraz zrobienie sobie pamiątkowego zdjęcia z bicyklem oraz wspomnianym tramwajem.