Nowe miejsce pracy dla 1400 osób

The Hut Group da pracę dla prawie 1,5 tysiąca osób z okolic Wrocławia

Ogromny magazyn oraz linia produkcyjna powstają w Magnicach nieopodal Wrocławia. Kolejny pracodawca poszukuje sporej liczby pracowników – aż tysiąc czterystu osób. Praca znajdzie się nawet dla osób bez żadnego doświadczenia – firma zapewnia szkolenia dla przyszłego zespołu centrum logistyczno-produkcyjnego.

The Hut Group działa w branży e-commerce

Duże centrum powstało w Magnicach już w 2018 roku. Teraz zostało nieco rozbudowane, przez co firma będzie poszukiwała prawie półtora tysiąca nowych pracowników. Do ich obowiązków ma należeć obsługa magazynu – kompletowanie zamówień,

Magazyn położony jest w połowie drogi między Kobierzycami, a Bielanami Wrocławskimi. Sporym atutem tego miejsca pracy może być świetna komunikacja, zarówno z Wrocławiem, jak i okolicznymi miejscowościami. W bezpośredniej bliskości przebiega bowiem droga ekspresowa S8.

Miejsce pracy dla osób z Wrocławia i okolic

Pracodawca obiecuje przyszłym pracownikom umowę o pracę i początkową stawkę wynoszącą nieco ponad cztery tysiące złotych brutto. W czasie wzmożonej intensywności pracy możliwe będą premie pozwalające na podwojenie swojej wypłaty.

Dotychczas The Hut Group, które działa w branży medycznej i beauty, zatrudniało w Moglicach około 1000 pracowników. Jest to pierwsza inwestycja tej korporacji w Polsce i tej części Europy.

Dogodny dojazd do tego pracodawcy będą miały osoby z Wrocławia, Strzelina, Żórawiny, Dzierżoniowa i innych miejscowości w tej części Dolnego Śląska.

Zobacz też inne informacje: http://immobi.pl