Zbliżają się okrągłe urodziny najlepszego przyjaciela? Zobacz prezentowe inspiracje!

Każda okrągła rocznica urodzin, obchodzona zwłaszcza po kultowej już w każdych kręgach 18, to niezwykle ważny dzień. Często towarzyszą mu huczne imprezy. Jak wiadomo, na takich nie możesz pojawić się bez odpowiedniego prezentu. Dobrze by było, aby Twój podarek wyróżniał się kilkoma naprawdę istotnymi czynnikami. Funkcjonalność, oryginalność, personalizacja… Jeżeli jeszcze nie masz pomysłu na taki upominek, przeczytaj przygotowany przez nas artykuł. Śpiesz się, zegar tyka!

Znamy przepis na udane prezenty urodzinowe. Koniecznie to zapisz!

Od dawna podkreśla się, że idealny prezent to taki, który doskonale pasuje do solenizanta. Podczas wyboru tego typu podarków zwróć uwagę na jego zainteresowania lub wykonywany zawód. Jeżeli zdecydujesz się dopasować upominek pod takie kryteria, z miejsca masz zagwarantowany sukces. Prezent będzie przecież praktyczny. Każdy przyjaciel to doceni! Fani majsterkowania z pewnością będą zadowoleni z personalizowanego, poręcznego zestawu niezbędnych narzędzi. Fan podróży z miłą chęcią przyjmie mapę do odznaczania kolejnych odwiedzonych miast, a kolekcjoner zegarków z dumą znajdzie miejsce w swoim mieszkaniu na dedykowaną szkatułkę, gdzie bezpiecznie będzie mógł przechowywać drogocenną kolekcję czasomierzy. Jak widzisz, dobór idealnego prezentu nie należy do tych najtrudniejszych. Nadal nie wiesz co wybrać? Zawsze możesz skorzystać z opcji proponowanych przez specjalistów. Poniżej wymienimy kilka, które powinny przypaść do gustu Twojemu przyjacielowi.

Prezenty dla fanów relaksu nie muszą być sztampowe i nudne

Kto tego nie doświadcza na własnej skórze, ten nawet nie wie, jak cenne okazują się minuty, które spędzisz na relaksie w dorosłym życiu. Zabieganie, stres oraz liczne obowiązki powodują, że nawet kilkadziesiąt minut odpoczynku w skali dnia potrafi być mocno celebrowane. Zazwyczaj relaks jest nierozłączoną częścią wieczorów. Jeśli Twój przyjaciel uwielbia je spędzać przy ulubionym trunku, sklep online z prezentami MURRANO przygotował coś specjalnie dla niego. Dedykowane zestawy do whiskey czy spersonalizowany kufel na piwo to coś, co z pewnością będzie przyjęte przez osobę obdarowywaną ze szczerym uśmiechem. Doskonale trafione podarki dla fanów relaksu to również podkładki pod zimne szklanki, piersiówki czy specjalne kolektory na zużyte kapsle bądź też kroki. Pamiętaj tylko, że prezenty od Murrano możesz całkowicie za darmo spersonalizować. Używaj tu swojej wyobraźni: najlepszym pomysłem będzie użycie ulubionego cytatu lub sentencji, która od razu skojarzy się z Twoją osobą. Dlaczego? Takie upominki okazują się być funkcjonalne oraz mają wysoką wartość sentymentalną!

Klasyka gatunku w wydaniu prezentowym? Tak, ale pod pewnymi warunkami

Czasami nawet pozornie najprostsze rozwiązania okazują się być najlepszym wyborem. I branża urodzinowych prezentów również takie posiada. Możesz je jednak nieco ulepszyć. Wtedy nie będą one uznawane za nieoryginalne, a ich prostota przekazu z pewnością ucieszy solenizanta. O czym dokładnie mowa? Chociażby o albumie fotograficznym z dodatkową personalizacją. Wystarczy dodać odpowiednie zdjęcie, imię oraz okoliczność wręczenia na okładkę, żeby prezent okazał się być trafionym. I to w przysłowiową dychę. Zalecamy również wcześniejsze uzupełnienie albumu. Może znajdziesz kilka fotografii ze wspólnych imprez, wyjazdów czy innych tego typu wydarzeń? Zapamiętaj jednak, żeby zostawić puste kartki. Wasza przyjaźń napisze jeszcze kilka rozdziałów!