Irlandzki gigant odzieżowy Primark ruszył z działaniem we Wrocławiu

23 sierpnia, środa, była dniem, który na długo zapadnie w pamięci wielu mieszkańców Wrocławia. Tego dnia, w centrum handlowym Magnolia Park miało miejsce oficjalne otwarcie sklepu odzieżowego Primark. Wydarzenie to przyciągnęło tłumy chętnych do zrobienia zakupów, którzy zaczęli się gromadzić już o godzinie 6 rano. Alejki sklepu przepełnione były ludźmi zaraz po jego otwarciu.

Znany ze swojej przystępnej cenowo oferty Primark, irlandzka sieć sprzedająca tanie ubrania, na długo przed otwarciem zebrała uwagę potencjalnych klientów. Już samo pojawienie się logo marki na remontowanym budynku budziło wiele emocji.

Radosną atmosferę podczas otwarcia podkreślała spontaniczna potańcówka pracowników sklepu. Po godzinie 9 ochrona zdjęła bariery odgradzające nowy punkt handlowy i wprowadziła do środka pierwszych klientów.

Reprezentanci Primarku zapewniają, że asortyment sklepu jest tak różnorodny, że każdy znajdzie coś dla siebie. Od ubrań codziennego użytku jak koszule, swetry czy dżinsy, po najnowsze trendy sezonu jesień/zima. Warto jednak zauważyć, że pomimo posiadania strony internetowej firma nie prowadzi sprzedaży online. Działa ona raczej jako katalog produktów dostępnych w sklepach stacjonarnych i umożliwia sprawdzenie ich dostępności przed planowaną wizytą.

Premierowy dla Polski sklep Primark we Wrocławiu wyróżnia się też obecnością kas samoobsługowych. Otwarcie tej placówki oznaczało również dodatkowe ponad 150 miejsc pracy dla lokalnej społeczności.