Monika Jaworska nie żyje

Zmarła Monika Jaworska, dziennikarka Radia RAM

Wrocławskie Radio RAM straciło jednego ze swoich najlepszych dziennikarzy. Monika Jaworska była dużą osobowością, rozpoznawalną w stolicy Dolnego Śląska. Prowadziła znaną audycję. Niestety, zmarła po długiej chorobie.

Nie żyje Monika Jaworska

Zmarła niedawno Monika Jaworska pracowała w Radiu RAM od grudnia 2001 roku. Pierwszą audycję poprowadziła tam jednak już rok wcześniej. Wtedy pracowała w zastępstwie ciężarnej koleżanki. Od ponad 20 lat była związana z wrocławskim radiem, można powiedzieć, że je tworzyła.

Wielu mieszkańców stolicy województwa dolnośląskiego zapewne kojarzy ją z audycji „Dzień dobry we Wrocławiu”. Przez ostatnie kilka lat pracowała w roli szefa tej wrocławskiej rozgłośni radiowej.

Monika Jaworska zmarła po długiej chorobie, z którą się zmagała przez dłuższy czas. Nie ujawniono natomiast, jaka to choroba.

Koledzy z Radia RAM wspominają Monikę Jaworską

O śmierci dziennikarki Radia RAM poinformowała rozgłośnia, w której pracowała przez ostatnie dwadzieścia lat. W Internecie pojawiło się od razu sporo wyrazów wsparcia dla rodziny zmarłej, a także liczne wspomnienia. Dla Moniki Jaworskiej praca w Radiu RAM była całym życiem. Do jej ulubionych wykonawców należał Elvis Presley, doceniała także twórczość aktorów, którzy śpiewali.

Wiele osób zapewne kojarzyło Monikę Jaworską z Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Przez wiele lat wchodziła na scenę Przeglądu, wręczając nagrodę Radia RAM.

Informacje z Wrocławia znajdziesz też w serwisie https://wro.com.pl/