Angelo Ciureja w serialu Netflixa Infamia – premiera 6 września 2023

Pochodzący z Wałbrzycha Angelo Ciureja, dwudziestodwuletni Rom, dostał szanse wystąpić w jednej z głównych ról najnowszego serialu Netflixa – Infamia. Premierowy pokaz produkcji zaplanowany jest na jutro, czyli środę 6 września 2023 roku. Serial ten przedstawia historię młodszej Romki, która po wielu latach spędzonych za granicą powraca wraz z rodziną do Polski. Fabuła osadzona jest na pograniczu polskich i romskich tradycji, a Ciureja wciela się w rolę cygańskiego księcia. Na planie towarzyszą mu także matka, ojciec, żona i córka.

Choć Angelo nie może ujawnić wiele szczegółów związanych z jego nowym projektem ze względu na klauzulę poufności zawartą w umowie z producentem, zdradza jednak pewne aspekty.

Nowy serial Netflixa pt. Infamia będzie miał swoją premierę już jutrzejszego dnia, a więc w środę 6 września. Opowieść skupia się na losach nastoletniej dziewczyny pochodzenia cygańskiego, która po długim okresie życia w Wielkiej Brytanii decyduje się na powrót do ojczyzny razem ze swoją rodziną.

Infamia to tytuł najnowszej produkcji Netflixa, w którym można zobaczyć Angelo Ciureję z Wałbrzycha. To historia siedemnastolatki o romskich korzeniach, której marzeniem jest kariera w hip-hopie. Dziewczyna próbuje odnaleźć swoje miejsce między współczesnym światem a tradycyjnymi romskimi zwyczajami po powrocie do Polski. Dziewczynę oraz jej rodziców i rówieśników grają Zofia Jastrzębska, Sebastian Łach, Magdalena Czerwińska – taką informację możemy znaleźć na stronie Netflixa.