Emocje na stadionie: Trzy mecze ćwierćfinałowe Ekstraligi

Po wielu spekulacjach, PGE Ekstraliga w końcu ujawniła terminy meczów ćwierćfinałowych. W dniach 13 i 20 sierpnia odbędą się spotkania odpowiadające za 15. i 16. rundę rozgrywek. Zestawy tych kluczowych meczów zainauguruje niedzielne starcie między For Nature Solutions KS Apator Toruń a Platinum Motorem Lublin o godzinie 14:00 dnia 13 sierpnia.

Kolejnym punktem programu tego emocjonującego dnia będzie mecz pomiędzy Stal Gorzów i Tauron Włókniarzem Częstochowa, które rozpocznie się o godzinie 16:30. Finałowe zmagania tego intensywnego dnia przewidziane są na godzinę 19:15, kiedy to Fogo Unia Leszno na swoim domowym stadionie Smoczyka stawi czoła Betard Sparcie Wrocław.

Z przyjemnością informujemy, że już teraz dostępne są bilety na te wyjątkowo emocjonujące spotkania. Dla tych, którzy chcą poczuć największą dawkę adrenaliny, proponujemy bilety w sektorze „0” na trybunie wysokiej i niskiej. Cena biletów normalnych, ulgowych, szkolnych i dziecięcych w tym sektorze wynosi 200 zł za sztukę. Natomiast najtańszy bilet normalny w nowym sektorze kosztuje jedynie 40 zł.