Hanna Gucwińska to legendarna Wrocławianka

Hanna Gucwińska w szpitalu. Prawdopodobnie choruje na zapalenie płuc

W ubiegłą środę zmarł legendarny dyrektor wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego, Antoni Gucwiński. Wkrótce jego żona, Hanna, trafiła do szpitala.

Hanna Gucwińska ma zapalenie płuc

Wrocławskie media podały informację, że żona byłego dyrektora wrocławskiego ZOO trafiła do szpitala ze względu na zapalenie płuc. Z tych informacji wynika, że znana i bardzo lubiana Wrocławianka przebywa obecnie w szpitalu przy ulicy Koszarowej we Wrocławiu. Życiu i zdrowiu Hanny Gucwińskiej nic na szczęście nie zagraża.

Wiele osób zapewne kojarzy Hannę Gucwińską z popularnego programu dokumentalnego, emitowanego w TVP. Wspólnie z mężem, Antonim, byli prowadzącymi, którzy bardzo ciekawie opowiadali o przyrodzie, zwierzętach i wielu ciekawostkach ze świata natury.

Przesunięty pogrzeb Antoniego Gucwińskiego

Pogrzeb zmarłego niedawno, legendarnego dyrektora wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego był planowany na piątek. Rodzina postanowiła jednak przesunąć ten termin, pochówek najpewniej odbędzie się po świętach.

Państwo Gucwińscy bardzo zasłużyli się we Wrocławiu wśród mieszkańców szanowani i cenienie przez wielu mieszkańców stolicy Dolnego Śląska. Więcej informacji z Wrocławia i o Wrocławianach znajdziesz też pod tym linkiem.