Śląsk Wrocław przystąpi do meczu w osłabieniu

Jakie szanse ma Śląsk Wrocław w starciu z Jagiellonią?

Wrocławski zespół przegrał w ostatniej kolejce piłkarskiej PKO Ekstraklasy z outsiderem z Niecieczy. Piłkarze Bruk-Betu zdołali strzelić Wrocławianom aż cztery gole i choć sami stracili trzy, ostatecznie wygrali to spotkanie. W kolejnym meczu Śląsk Wrocław zmierzy się z dożo mocniejszą Jagiellonią Białystok.

Trwają przygotowania do meczu u siebie

Najbliższe spotkanie zawodnicy Śląska rozegrają na własnym stadionie. W roli gospodarzy w ostatnim czasie spisywali się wyśmienicie i przegrali zaledwie jedno spotkanie z ostatnich kilkunastu. Była to porażka 1:2 z rewelacyjnym Rakowem Częstochowa, co nie powinno być ujmą dla ekipy prowadzonej przez Jacka Magierę.

Niestety, starcie z Białostocczaninem będzie o tyle trudniejsze, że ze  składu Wrocławian wypadło kilku ważnych zawodników. Jakub Iskra i Łukasz Bagier co prawda wrócili niedawno do regularnych treningów, wciąż kontuzjowanych jest kilku innych graczy. Największą stratą może okazać się brak Marika Tamasa. Węgierski zawodnik jest graczem pierwszego składu i od dłuższego czasu odgrywa ważną rolę w zespole.

Mecz Śląsk Wrocław – Jagiellonia Białystok

Mecz piłkarski między zespołami z Wrocławia i Białegostoku zaplanowany jest na najbliższy piątek, piątego listopada 2021. Rozpocznie się o godzinie 20:00. Niedrogie bilety można kupić przez Internet.