Kenneth Zohore – nowy napastnik na boiskach Śląska Wrocław

ląsk Wrocław wkrótce powita w swoich szeregach nowego zawodnika. Kenneth Zohore, duński napastnik w wieku 29 lat, wylądował we Wrocławiu w poniedziałek, zasuwając drogę od Anglii i Danii, gdzie spędził ostatnie lata. Po udanym przejściu testów medycznych, oczekuje się, że podpisze z klubem roczny kontrakt z możliwością przedłużenia go o kolejny rok. Zohore ma stanąć na pozycji, którą dotychczas zajmował Erik Exposito.

Kenneth Zohore jest graczem o imponującym doświadczeniu zawodowym. 29-letni napastnik, który teraz umawia się ze Śląskiem Wrocław na kontrakt, ma na swoim koncie gry dla takich klubów jak włoska Fiorentina, Cardiff z Walii – gdzie występował zarówno w Championship jak i Premier League – West Bromwich Albion oraz duński Odense BK.

Informację o potencjalnym transferze Zohore do Śląska Wrocław jako pierwszy podał dziennikarz sportowy Farzam Abolhosseini z B.T. Sport. Niemniej jednak, pojawiły się pewne niejasności związane z danymi przekazywanymi przez duńskie media, które mogły być wynikiem błędu tłumaczenia na język polski.