Komplet składu Śląska Wrocław gotowy do sezonu 2023/2024. Upamiętnienie Adama Wójcika jednym z turniejów

Całkowicie skompletowany zespół wicemistrzów Polski, Śląsk Wrocław, wykonuje ostatnie przygotowania do zbliżającego się sezonu 2023/2024. Częścią tych przygotowań jest udział we wrześniowym turnieju honorującym pamięć Adama Wójcika, który jest jednym z najbardziej cenionych koszykarzy w polskiej historii sportowej. Bilety na ten wyjątkowy event można nabyć poprzez elektroniczny sklep klubowy.

Aktywne treningi i sparingi są na porządku dziennym dla drużyny Śląska Wrocław, która intensywnie przygotowuje się do inicjacji sezonu 2023/2024 – planowanej na 23 września w Dąbrowie Górniczej. Jednak przed oficjalnym startem sezonu, ekipa będzie miała okazję sprawdzić swoje umiejętności podczas memoriału Adama Wójcika. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 12-13 września w Orbicie.

Turniej upamiętniający Wójcika zgromadzi zespoły z różnych krajów. Udział w nim wezmą: gospodarze – WKS Śląsk Wrocław (wicemistrz Polski), King Wilki Morskie Szczecin (mistrz Polski), izraelski Hapoel Tel Awiw (wicemistrz Izraela) oraz ukraiński BC Prometey, który doszedł aż do półfinału EuroCupu.