Najlepsze place zabaw Wrocławia cz. 4

Zapraszamy na czwartą i ostatnią część, w której prezentujemy najlepsze place zabaw Wrocławia. W tym artykule ponownie nie zbraknie atrakcji. Będą ogromne konie, statki pirackie i wiele innych niesamowitych atrakcji.
 

Kuźnicki plac zabaw – Statek Piratów

 
Ten plac zabaw to prawdziwy ewenement. znajdziemy tu ogromny statek piracki skrywający wiele niespodzianek i atrakcji. Wielka konstrukcja naprawdę robi wrażenie. Na jego pokładzie dzieci poczują się jak prawdziwi piraci.
 
Na statku znajduje się zjeżdżalnia, a w jego pobliżu linowe atrakcje do wesołej zabawy i wspinaczki, Do zabawy zaprasza wielka kula oraz wiele innych. Wsiadajcie na pokład i odpływamy! AHOJ!
 

Wrocławski Tor Wyścigów Konnych

Konikowo to jeden z najnowszych wrocławskich placów zabaw. Całość wykonana jest z drewna i urządzona jak prawdziwy tor do jazdy konnej. Nie brakuje tu przeszkód i atrakcji.
 
Na torze znajdziemy przeszkody, ogromne konie, na które można się wspinać, huśtawki oraz zjeżdżalnie. Wszystko otoczone piaskiem, w którym można wesoła się bawić i lepić babki. To miejsce, które rozbudza wyobraźnie i pozwala się wczuć w rolę prawdziwego dżokeja.
 

Plac zabaw na Niskich Łąkach

 
Na Niskich Łąkach nigdy nie panuje nuda. Ten plac zabaw jest spory i oferuje moc atrakcji. Znajdziemy tutaj wszystko, co jest potrzebne do wesołych harców.
 
W środku są huśtawki, koniki, domek ze zjeżdżalnią, a wszystko dookoła jest ogromną piaskownicą. Tutaj zawsze rozbrzmiewa śmiech i wesołość. Na najmłodszych czekają tu także atrakcje dźwiękowe. W pobliżu znajduje się także siłownia, a nawet tor do gry w bule.