Nowa atrakcja dla rodzin – Dyniowa Farma we Wrocławiu

Dyniowa Farma we Wrocławiu to niezwykle klimatyczne miejsce w samym sercu miasta, niedaleko Hali Stulecia. Nową atrakcję tłumnie odwiedzają całe rodziny. 

Dyniowa Farma to nietuzinkowe miejsce, które tej jesieni z pewnością warto odwiedzić. Czy może być coś piękniejszego niż złoty kolor liści połączony ze słodką dynią? Nigdzie indziej jak tam będzie można poczuć klimat tegorocznej jesieni, a także wiejskiej sielanki. Na ponad 10 000 mkw. rozrywkę znajdzie dla siebie cała rodzina.

Jakie atrakcje?

Na Dyniowej Farmie nie można się nudzić. Dla dzieci przygotowano szereg atrakcji na czele basenem pełnym kukurydzy. Najmłodsi mogą zagrać w drewniane kręgle, kółko i krzyżyk czy poskakać na trampolinach. Jest też słomiany labirynt i słomiany tor wyścigowy. Największe kolejki ustawiają się do zarzucania lassa na drewniane byki, przeciągania liny czy huśtawek na słomianych balach. Dość nietypową atrakcją jest możliwość wydojenia sztucznej krowy. Cały teren urozmaica masa dyń. 

Oprócz tego park dostarcza wartości edukacyjnych. Dzieci mogą zobaczyć jak wygląda życie na wsi, dzięki licznym słomianym zwierzętom, wiatrakom czy traktora. Tylko słomianym? Otóż nie! Organizatorzy sprowadzili na miejsce prawdziwe wiejskie zwierzęta! Odwiedzający mogą tam dotknąć, zobaczyć a nawet przytulić króliki, kaczki, gęsi czy kury. 

Nie zapomniano o strefie gastro. Oprócz zapiekanek, frytek czy hot dogów, w piątki od godziny 14:00 do 17:00 sprzedawane są pakiety grillowe, dzięki czemu można w rodzinnej atmosferze zrobić ognisko.

Ceny i godziny otwarcia

Dyniowa Farma jest otwarta od 1 do 30 października w godzinach 10:00-18:00. Od poniedziałku do piątku bilety kosztują 30 zł (normalny) i 25 zł (ulgowy). W weekend to 35 zł (normalny) i 30 zł (ulgowy). Ulga przysługuje dzieciom i młodzieży do lat 17, a dzieci do 3 lat mogą wejść za darmo.