Nowe przystanki - Arena Tarczyński

Nowe przystanki w okolicy stadionu na Maślicach

Nie chodzi jednak o zupełnie nowe przystanki. To te obecne zmienią nazwę, zgodnie z listopadowymi ustaleniami.

Stadion Wrocław zmienił nazwę – i przystanki zmienią nazwę na Tarczyński Arena

W listopadzie sponsorem tytularnym stadionu, na którym Śląsk Wrocław rozgrywa swoje domowe mecze, została firma Tarczyński. Producent mięs i wędlin zagwarantował sobie także zmianę nazw przystanków.

Przystanki komunikacji miejskiej w okolicy byłego Stadionu Wrocław zmienią nazwę na aktualną. Tak więc, przystanki zmienią nazwę na Tarczyński Arena. Pasażerowie zmiany zobaczą już wkrótce.

Przystanki zmienią nazwę na Tarczyński Arena

Chodzi o przystanki autobusowe i tramwajowe po obu stronach Tarczyński Areny. Stadion jest świetnie skomunikowany z centrum miasta. Z dwóch stron dojeżdżając do niego bowiem linie tramwajowe. Jest też kilka linii autobusowych. W trakcie rozgrywania meczów piłkarskich, a także większych wydarzeń, miasto podstawia dodatkowe składy tramwajowe. Uczestnicy wydarzeń lub kibice z biletami mają darmowe przejazdy.

Warto dodać, że „Stadion Wrocław” jest jednym z przystanków, które mają dość ciekawą zapowiedź w pojazdach MPK Wrocław. Oprócz odczytania nazwy z głośników w tramwaju/autobusie dobiegają bowiem dźwięki znane ze stadionów – odgłosy kibiców!

Zobacz artkuł: działacze Śląska Wrocław złożyli protest do PZPN. Chodzi o sędziowanie meczów ich zespołu.