Otávio Amorim pozostaje w zespole Panthers Wrocław na następny sezon ligowy

Brazylijski gracz American Football, Otávio Amorim, potwierdził swoje zaangażowanie na kolejny sezon z zespołem Panthers Wrocław. Jest to drugi obcokrajowiec po A.J. Wentlandzie, który kontynuuje współpracę z drużyną po ostatnim sezonie.

Amorim jest kluczowym elementem ofensywy Panthers Wrocław. Jego imponująca postura, oznaczająca 155 kg masy ciała i 191 cm wysokości, czyni go istotną siłą na boisku. Brazylijczyk może pochwalić się udanym poprzednim sezonem, spędzonym w barwach wrocławskiej drużyny.

Amorim wyraził swoje entuzjastyczne odczucia dotyczące kontynuowania gry dla Panthers, mówiąc: „Jestem naprawdę podekscytowany, że zostaję we Wrocławiu na kolejny sezon. Panthers to nie tylko doskonała organizacja z wybitnymi sportowcami, ale również klub, który dostarcza wszystko, czego zawodnik potrzebuje do przynoszenia najlepszych wyników na boisku. W poprzednim sezonie udało nam się przejść do rundy play-off – teraz naszym celem jest osiągnięcie wielkiego sukcesu i zdobycie mistrzostwa European League of Football!”