Tragiczny wypadek na drodze S3 w kierunku Bolkowa

Niezwykle groźne zdarzenie drogowe miało miejsce na drodze S3 prowadzącej do Bolkowa, gdzie doszło do przewrócenia samochodu osobowego. W wyniku tego niefortunnego zdarzenia, dwie osoby doznały obrażeń. Incydent ten spowodował długotrwałe zablokowanie ruchu drogowego.

Informacja o tym tragicznym wypadku wpłynęła do straży pożarnej w Jaworze w sobotni wieczór, 9 września, dokładnie o godzinie 17:00. Miejsce zdarzenia to 325-ty kilometr trasy S3, znajdujący się w pobliżu Bolkowa.

Na miejsce przybyły trzy jednostki straży pożarnej, które ruszyły na pomoc poszkodowanym. Dwie z nich pochodziły z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Jaworze, a jedna z Ochotniczej Straży Pożarnej z Paszowic. Na miejscu interweniowała również policja i Zespół Ratownictwa Medycznego.

Jak podaje Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jaworze, w zdarzeniu brało udział czterech pasażerów, spośród których dwóch odniosło obrażenia. Po udzieleniu pierwszej pomocy przez Zespół Ratownictwa Medycznego z Jawora, poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala.

W wyniku wypadku ucierpiały dwa samochody: renault i daewoo matiz, który w wyniku kolizji przewrócił się na bok. Droga była zablokowana przez cały czas trwania działań mających na celu usuwanie skutków wypadku.