Wrocławski Festiwal Innowacji i Przedsiębiorczości – "Made in Wroclaw 2023"

17 października Wrocław na nowo stanie się areną dla innowacyjności i przedsiębiorczości. Będzie to możliwe dzięki corocznemu wydarzeniu Made in Wroclaw, które podkreśla siłę lokalnego biznesu i daje możliwość zaznajomienia się z nim każdemu zainteresowanemu.

Wydarzenie Made in Wroclaw każdego roku przyciąga do Wrocławskiego Centrum Kongresowego niezliczone ilości osób – od przedsiębiorców, przez ekspertów naukowych, po zwykłych mieszkańców miasta pragnących lepiej zrozumieć lokalną działalność gospodarczą. Poprzednia odsłona tego festiwalu zgromadziła ponad 1000 uczestników, 19 prelegentów, 3 panele dyskusyjne, 20 start-upów na scenie oraz ponad 50 najbardziej innowacyjnych marek w strefie Expo.

Nadchodząca, siódma już edycja wydarzenia zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco. Zgodnie z tegorocznym motywem przewodnim – Tech Generation – uczestnicy będą poszukiwać inspiracji do tworzenia i rozwijania nowatorskich projektów. „To znaczące wydarzenie na biznesowym planie miasta, gdzie w jednym miejscu spotykają się wrocławscy innowatorzy, naukowcy oraz przedsiębiorcy, dzięki którym nasze miasto rozwija się w tak dynamicznym tempie” – komentuje Jacek Sutryk, Prezydent Wrocławia.