Festiwal kulinarne „Delicje Regionów” zawitał do Wrocławia

Wrocławskie starówki stały się w tym weekendzie miejscem spotkań miłośników kuchni regionalnej i rzemieślniczej. Przestrzeń miejska jest wypełniona stoiskami, na których prezentowane są lokalne przysmaki. Wystawcy z różnych zakątków Polski przybyli, aby podzielić się swoimi kulinarnymi osiągnięciami, a także przyciągnęli turystów z zagranicy.

Jest to inauguracja festiwalu o nazwie „Delicje Regionów”. Wydarzenie to ma na celu pobudzenie apetytu mieszańców Wrocławia oraz turystów na odkrywanie bogatych smaków regionalnej kuchni Polski. Całe miasto zaangażowało się w świętowanie tej wyjątkowej okazji gastronomicznej, która potrwa do końca weekendu.

„Mamy nadzieję, że nasz festiwal przyciągnie uwagę nie tylko polskiej publiczności, ale także rozszerzy swoje kulinarne horyzonty poza granice kraju – współdzielenie doświadczeń i czerpanie inspiracji z międzynarodowych trendów w gastronomii jest kluczowym celem tej imprezy” – komentuje Małgorzata Schauer-Tyc, dyrektor firmy Artis odpowiedzialnej za organizację festiwalu „Delicje Regionów”.