Festiwal Światła na Stadionie we Wrocławiu

Wrocławski Festiwal Światła na Stadionie Wrocław Light On Festival odbędzie się w dniach 3-4 września. To będzie wyjątkowe wydarzenie, które na pewno nikogo nie zawiedzie. Czego spodziewać się na festiwalu? Przeczytaj o tym wyjątkowym wydarzeniu.
 

Prawdziwy szał atrakcji

 
To ma być Festiwal, jakiego jeszcze Polska nie widziała. Organizator stanął na wysokości zadania i postarał się o lasery dużej mocy, której nie prezentowano jeszcze na żadnym polskim festiwalu. Nie bez znaczenia jest też ich liczba. W sumie podziwiać będziemy mogli 26 laserów o mocy 600W.
 
Wykorzystany zostanie także video mapping 3D,  który udało się zsynchronizować z mappingiem laserowym, efekt będzie można zobaczyć na murawie stadionu.
Dodatkowo zobaczyć na własne oczy będziemy mogli niesamowitą pirotechnikę sceniczną, jedyne w naszym kraju fontanny wodne, czy też efekty powstałe z pomocą dymnego CO2.
Całości będzie towarzyszyła specjalnie dobrana muzyka wysokiej jakości, która uzupełni całość show.
 
W poprzednim roku wydarzenie zebrało tłumy widzów. Opinie o wydarzeniu są nadzwyczaj pozytywne i zdecydowanie dobrze świadczą o organizatorach. Nie ma wątpliwości, że w tym roku również nie zawiodą i we Wrocławiu zobaczymy show na światowym poziomie.
 
Z niecierpliwością czekamy na to wyjątkowe wydarzenie, Mamy nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie i wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Więcej informacji o wydarzeniu oraz bilety znajduje się na stronie www.lightonfestival.pl
 
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony i uczestnictwa. Impreza zapowiada się niebywale wręcz ciekawie. Na pewno nie będziecie żałować.