Wielki piknik rodzinny we Wrocławiu

Moc atrakcji dla całej rodziny już w ten weekend we Wrocławiu. Będzie wesoło i nie zabraknie rozrywek. W planach przedstawienia teatralne, występy taneczne, piosenki i przeróżne zabawy. Jaki jest program pikniku? Wszystkie potrzebne informacje prezentujemy w artykule poniżej.
 

Jakie atrakcje czekają na pikniku?

 
To będzie zdecydowanie niezwykłe wydarzenie. Nie będzie mowy o chwili nudy. Organizatorzy zaplanowali animacje dla dzieci, warsztaty plastyczne, malowanie twarzy, pokazy baniek, balony, zawody sportowe, tańce, plansze do zabaw, gigantyczne kolorowanki oraz spektakl „Bajeczna Fiesta”.
 
Podczas pikniku będą także promowane zdrowe nawyki żywieniowe. Dla uczestników przygotowano zdrową przekąskę w formie pysznego jabłka. Na dzieci będzie czekało aż 150 kilogramów tego owocu.
 
Będzie również edukacja ekologiczna. Spektakl „Bajeczna Fiesta” postara się zaznajomić dzieci z podstawowymi zasadami ekologii i ekologicznego stylu życia. Dzieci nauczą się segregacji śmieci, oszczędzania wody i prądu, a także dbania o czystość. Ręcznie robione kostiumy i przepiękna scenografia na pewno trafi do serduszek najmłodszych uczestników.
 
W czasie spektaklu dzieci będą mogły bawić się razem z postaciami, tańczyć, śpiewać, a także odpowiadać na pytania dotyczące prawidłowego dbania o otaczającą nas przyrodę. To doskonała okazja, aby zacząć poruszać tego typu tematykę za swoim dzieckiem.
 

Gdzie zaplanowano piknik?

 
Wielki piknik rodzinny odbędzie się pod chmurką na placu przed Magnolia Park.
 
Rozpocznie się w sobotę 24 lipca o godzinie 10:00, zakończenie przewidywane jest zaś na 15:00.
Spektakl „Bajeczna Fiesta” potrwa w godzinach od 12.00 do 13.00.
 
Do zobaczenia na pikniku! Wszystkim uczestnikom życzymy miłej zabawy i pięknej pogody!