Vitaminka kusi Wrocławian słodkościami

Kultowe miejsca we Wrocławiu: Coctail Bar Vitaminkna

Wielu mieszkańców stolicy Dolnego Śląska z pewnością dobrze kojarzy kawiarnię Vitaminka. Od wielu lat znajduje się na wrocławskim Rynku i przyciąga miłośników słodkości.

Kultowe miejsce – wiele osób przychodzi tu od wielu lat

Coctail Bar Vitaminka funkcjonuje we Wrocławiu od wielu lat. Niektórzy Wrocławianie przychodzili tu w dzieciństwie ze swoimi rodzicami, a dziś zabierają tu swoje dzieci. Kawiarnia wygląda niezmiennie tak samo – przypomina klimatem stare czasy. Jest tu czysto i przyjemnie, jednak wystrój i wyposażenie nieco odbiegają od dzisiejszych standardów.

Co można kupić w Vitamince?

W kawiarni Vitaminka we Wrocławiu można zamówić jeden z wielu rodzajów kawy i herbaty, a także przeróżne desery. Niektóre z nich podane są w formie pucharów. Wybór jest bardzo duży – to różnego rodzaju kremy, galaretki, lody i tiramisu. W Vitamince można także zjeść kawałek pysznego ciasta, a także lody.

Zakupione pyszności można zjeść na miejscu lub zabrać na wynos. W kawiarni jest wiele stolików, często – ze względu na popularność tego miejsca – nie ma jednak wolnych miejsc.

Na szczęście obecnie wciąż jest możliwe odwiedzanie kawiarni, restauracji i ogródków Kilka miesięcy temu były niedostępne dla klientów, co może tłumaczyć obecne zainteresowanie.