COM w Magnolii

Nietypowa placówka Urzędu Miasta. Wrocławianie będą obsługiwani w… galerii handlowej

Urząd Miasta Wrocław otwiera swoją nową placówkę w Magnolii. Urzędnicy przyjmą  mieszkańców w tej popularnej galerii handlowej dopiero za kilka miesięcy. Teraz trwają poszukiwania firmy, która wykona aranżację wnętrza dla nietypowo zlokalizowanej placówki Urzędu.

Centrum Obsługi Mieszkańca w Magnolii – czy to dobry pomysł?

Pomysł, by zlokalizować Centrum Obsługi Mieszkańca w Magnolii jest zarówno nietypowy, jak i bardzo ciekawy. W tym miejscu regularnie zakupy robi wielu Wrocławian. Możliwość skorzystania z usług Urzędu Miasta może być więc świetnym pomysłem.

Nie będzie to pojedyncze „okienko” lub małe stoisko informacyjne. Mowa bowiem o niemal dziewięciuset metrach kwadratowych. Na nich znajdzie się ponad trzydzieści stanowisk do obsługi mieszkańców. Będzie też oddział MOPS i wpłatomat.

Centrum Obsługi Mieszkańca w Magnolii już wkrótce otwarte?

Mimo, że przetarg na zaaranżowanie powierzchni pod Centrum Obsługi Mieszkańca w Magnolii jeszcze trwa, urzędnicy są dobrej myśli. Jeżeli uda się bowiem rozstrzygnąć sprawę w pierwszym przetargu, COM w Magnolii przyjmie pierwszych Mieszkańców jeszcze przed wakacjami.

To dobra wiadomość, szczególnie dla mieszkańców z zachodniej części miasta. Teraz będą mieli nowy oddział Urzędu Miasta we Wrocławiu w dogodnej lokalizacji. Do Magnolii nie tylko dojeżdża komunikacja miejska, jest tam też także duży, bezpłatny parking.

Mimo trwającego kryzysu gospodarczego związanego z pandemią, wciąż trwają remonty różnych urzędów. Jest to jeden ze sposobów napędzania gospodarki Polski.