Popeyes – amerykański fast food zawitał do Polski

W Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu, dnia 7 lipca, z wielkim entuzjazmem i fanfarami, odbyło się uroczyste otwarcie pierwszego w kraju lokalu fast foodowej sieci Popeyes. Ta popularna na świecie, pochodząca ze Stanów Zjednoczonych marka, znana jest głównie ze swojego smacznego kurczaka w panierce.

Niezapomniane wydarzenie oferowało mnóstwo atrakcji dla tych, którzy postanowili tego dnia odwiedzić nową restaurację. Szczególnie ciekawe były darmowe posiłki oraz roczne vouchery umożliwiające zdobycie bezpłatnego Chicken Sandwich – jednego z flagowych dań tej sieci.

7 lipca 2023 roku na terenie Wrocławskiego Pasażu Grunwaldzkiego miało miejsce ważne wydarzenie w polskiej gastronomii. To właśnie wtedy otworzyła drzwi pierwsza w historii naszego kraju restauracja typu fast-food pod szyldem Popeyes. Nowo przybyłem gościom zaproponowano degustację kultowych panierowanych kurczaków prosto z pomarańczowego dywanu, który symbolicznie rozłożono na wejściu.

Otwarcie lokalu przyciągnęło wielu zainteresowanych, szczególnie miłośników burgerów i frytek. Wszyscy oni podzielili się swoim oczekiwaniem i radością z pojawieniem się w Polsce tej znanej amerykańskiej sieci, serdecznie witając Popeyesa na polskim rynku gastronomicznym.