Primark we Wrocławiu już w 2023 roku

PRIMARK otworzy się w Magnolii!

Centrum Handlowe Magnolia jest jednym z najpopularniejszych we Wrocławiu. Wkrótce powstanie tam nowy sklep. Miłośnicy marki Primark z pewnością ucieszy informacja o dwóch nowych sklepach w Polsce. Jeden z nich zlokalizowano właśnie w Magnolii, drugi – w łódzkiej Manufakturze.

Primark  w Magnolii – ale trochę poczekamy…

Znana sieć sklepów dotychczas nie miała swoich sklepów w Polsce. Zapowiedziała jednak wejście na nasz rynek. Kiedy to nastąpi? Nieprędko… Dwa nowe sklepy tej sieci międzynarodowej pojawią się w naszym kraju dopiero za niecałe dwa lata. Marka określiła moment otwarcia sklepów w Magnolii i łódzkiej Manufakturze na końcówkę 2023 roku.

Poza sklepami Primark  w Magnolii i Manufakturze, wiemy już o dwóch innych lokalizacjach. Firma pojawi się także w Krakowie i Katowicach.

Primark  w Magnolii – co to za sklep?

Sieć sklepów Primark jest znana wielu osobom, ponieważ z powodzeniem funkcjonuje na zachodzie Europy. Od wielu lat Polacy mogący odwiedzić te sklepy na Zachodzie cieszą się atrakcyjnymi cenami i dużym wyborem towarów.

Co sprzedaje Primark? Artykuły gospodarstwa domowego, kosmetyki, chemię, ale przede wszystkim odzież. Moda stanowi duży procent sprzedawanych przez Primark produktów. Wszystko można tam znaleźć w dość niskich cenach, co przyciąga wielu klientów.

Na polski m rynku Primark może więc konkurować z takimi sieciami, jak TK Maxx, ACTION, czy Pepco.

Primark w Polsce – zobacz artykuł, by dowiedzieć się więcej.