siłownia dla seniorów od MPK

Siłownia dla seniorów z Wrocławia. Sponsorem jest MPK

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne przygotowało darmową siłownię dla wrocławskich seniorów. Siłownia posłuży osobom, które chcą zadbać o swoją aktywność fizyczną, kondycję i zdrowie.

Siłownia MPK dla seniorów

Seniorzy już teraz będą mogli korzystać z siłowni pracowniczej. MPK posiada takie miejsce przy Zajezdni Autobusowej zlokalizowanej przy ul. Obornickiej. To wspaniały gest w stronę wrocławskich seniorów.

Kto będzie mógł skorzystać z siłowni Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego we Wrocławiu? Siłownia MPK dla seniorów będzie otwarta w weekendy. Skorzystają z niej posiadacze Wrocławskiej Karty Seniora.

Prezent na Dzień Dziadka i Dzień Babci

Siłownia MPK dla seniorów jest pewnego rodzaju prezentem. Data ogłoszenia tego faktu i przekazania siłowni do użytku seniorów przypadła w Dzień Babci i Dzień Dziadka. Od teraz seniorzy skorzystają z dobrze wyposażonej siłowni przy ul. Obornickiej we Wrocławiu.

Przy wejściu wystarczy okazać Wrocławską Kartę Seniora. Korzystanie z siłowni będzie wtedy całkowicie bezpłatne.

Co wrocławscy seniorzy mogą robić podczas wizyty na siłowni? Właściwie mogą wykonywać dowolne ćwiczenia. Wyposażenie siłowni pozwala na rozciąganie się, treningi siłowe i wytrzymałościowe. Z pewnością atrakcyjny będzie rowerek stacjonarny, a także możliwość używania orbitreku.

Zobacz artykuł o siłowni, ćwiczeniach w domu i plenerze.