Targi Exotica

Targi Exotica – Wrocław 

Niesamowite targi poświęcę fanom egzotycznych zwierząt. Na wydarzeniu można podziwiać bardzo dużą liczbę egzotycznych owadów, pajęczaków, gadów, płazów oraz ssaków. 

Informacje o Targach Exotica

Targi odbywają się cyklicznie prawie co roku, w okresie listopad-grudzień. W tym roku targi odbywają się 12.12.2021 i trwają od godziny 10:00 do 15:00, w budynku NOT (ul. Piłsudskiego 74, 50-020 Wrocław). 

Wydarzenie gwarantuje możliwość zobaczenia wielu interesujących oraz niespotykanych egzotycznych zwierząt. Jest również możliwość zakupienia zwierzaków oraz akcesoria potrzebne do hodowli. Ceny zwierząt wahają się od paru złotych za niewielkie owady aż po parę tysięcy za rzadsze oraz ciekawsze gatunki zwierząt. Można także znaleźć ciekawe terraria, karmę dla zwierząt i wiele innych. Wystawcy na owym targi pochodzą z całej Polski co gwarantuje dużo ciekawych zwierząt. Prezentowane są zwierzęta z całego świata – te mniej i bardziej jadowite. Cała wystawa dostarcza wielu emocji. 

Targi Exotica we Wrocławiu

Warto zasięgać informacji od hodowców i dopytać o rzeczy, które nas interesuje, ponieważ wystawcy są specjalistami w swojej dziedzinie. Chętnie udzielą więc porad. Można również dopytać, jak poprawnie dbać i opiekować się zwierzakami. 

Targi Exotica cieszą się coraz większym zainteresowaniem z roku na rok. Osoby kochające niezwykłe zwierzęta nie mogą ominąć tego wydarzenia. 

Bilety:

  • bilet normalny: 15 zł.
  • Bilet ulgowy dla posiadaczy ważnych legitymacji: 10 zł.
  • Dzieci do lat 5 mają wstęp darmowy. 

Zobacz także informacje o zwierzętach przydatnych w ogrodzie.