RozrywkaSport

TransferMarkt.de informuje: zawodnik Bundesligi na celowniku Śląska Wrocław

Dnnis Jastrzembski to utalentowany 21-latek. Zawodnik z polskim pochodzeniem grał w Bundeslidze. Teraz jego usługami zainteresowane są kluby z Polski.

Dennis Jastrzembski w Śląsku Wrocław?

Zawodnik formalnie jest zawodnikiem Herthy Berlin, która występuje w najwyższej lidze piłkarskiej w Niemczech. Niestety, nie mógł jednak liczyć tam na regularną grę. Ostatnią rundę wiosenną spędzi jednak na wypożyczeniu. W Waldhof Mainheim pokazał się z niezłej strony, co jednak nie przekonało włodarzy Herthy. Kontrakt młodzieżowego reprezentanta Polski do lat 21 wygasa w czerwcu 2022 roku.

Jastrzembski może więc wkrótce zmienić klub. Teraz interesują się nim bowiem między innymi kluby z Polski oraz Danii. Wśród zespołów występujących na co dzień w Ekstraklasie, najbardziej prawdopodobne kierunki przeprowadzki Dennisa Jastrzembskiego to Legia Warszawa, Raków Częstochowa lub Śląsk Wrocław.

Nowa gwiazda Ekstraklasy?

Dobrze wyszkolony zawodnik z pewnością stałby się ciekawą postacią polskiej Ekstraklasy. Dennis Jastrzembski w Śląsku Wrocław na pewno zostałby okrzyknięty gwiazdą. Piłkarz prawdopodobnie mógłby pościć Herthę Berlin nawet w styczniu. Klub pozwoliłby na rozwiązanie kontraktu, który obowiązuje jeszcze przez pół roku. Młody Polak nie widnieje w planach trenera.

W obecnym sezonie Dennis Jastrzembski zagrał w dziesięciu meczach. Może się pochwalić jedną asystą. Jest lewym napastnikiem, pomocnikiem lub skrzydłowym. Ma 177cm wzrostu i obywatelstwa niemieckie i polskie. Jego wartość według serwisu TransferMarkt.de to 1 milion euro. We Wrocławiu mógłby zastąpić Hiszpana Exposito, który znajduje się na radarze kilku innych klubów.

Zobacz artykuł o najlepszych piłkarzach Śląska Wrocław w ubiegłym roku.

Rewelacyjna seria Radomiaka w Ekstraklasie! Śląsk na 6. miejscu w tabeli.

Paulo Sousa o polskiej Ekstraklasie.

Powiązane tematy
RozrywkaSport

Nowy piłkarz Śląska Wrocław. Trafia do nas z Bundesligi!

Nowym piłkarzem drużyny Śląska Wrocław został Denniss Jastrzembski. Reprezentant Polski U-20…
Czytaj dalej
InfrastrukturaRozrywka

PRIMARK otworzy się w Magnolii!

Centrum Handlowe Magnolia jest jednym z najpopularniejszych we Wrocławiu. Wkrótce powstanie tam…
Czytaj dalej
RozrywkaSport

Siłownia dla seniorów z Wrocławia. Sponsorem jest MPK

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne przygotowało darmową siłownię dla wrocławskich…
Czytaj dalej