Budynek przy placu Strzegomskim sprzedany. Będzie wielki remont!

Chodzi o biurowiec Silver Forum, który stoi przy placu Strzegomskim od 16 lat. Kupiła to wiedeńska firma, United Benefis Holding, która planuje remont oraz oddanie do użytku ogromnej przestrzeni biurowej. Już postawiono rusztowania!

Kiedy w 2007 roku oddano do użytku biurowiec przy placu Strzegomskim, wielu zachwycało się jego niebanalnym kształtem oraz przestrzeniami na miarę XXI wieku. Od tego czasu jednak wiele się zmieniło. Po ekskluzywnej i innowacyjnej przestrzeni biurowej nie zostało wiele. Zamiast tego, budynek coraz częściej świecił pustkami, bo chętnych na wynajem takiego biura było niewiele.

Według zapewnień nowego nabywcy Silver Forum, sytuacja ma się diametralnie zmienić i to na korzyść nowych użytkowników. United Benefis Holding jeszcze kilka dni temu podpisywało papiery związane z aktem własności, a już ekipy remontowe zajmują się pracą nad nowym wyglądem biurowca.

Będą tu nie tylko biura ale i restauracje z różnorodnym menu. Całość zostanie oddana do użytku na początku przyszłego roku.