Najbardziej luksusowe hotele Wrocławia

Wrocław przepełniony jest hotelami i hostelami o najróżniejszym standardzie. Odwiedzając to miasto, na pewno nie będziemy mogli narzekać na brak miejsc noclegowych. W artykule chcielibyśmy przedstawić trzy hotele, które dostępne są tylko dla najbogatszych. Poznaj najbardziej eleganckie hotele Wrocławia.
 

The Bridge Wroclaw – MGallery

 
Hotel The Bridge Wrocław to miejsce cechujące się naprawdę wyjątkową atmosferą. Położony na Ostrowie Tumskim hotel to ostoja luksusu oraz biznesu.
 
Hotel oferuje 368 miejsc w ekskluzywnie wyposażonych pokojach i apartamentach. Do dyspozycji gości jest Spa, masaże, fitness, siłownia oraz bar.
 
Na terenie są także 4 sale konferencyjne o zróżnicowanej powierzchni o maksymalnej pojemności do 416 osób. Najpiękniejsza z nich jest Sala Balowa, która zachwyca wspaniałą architekturą i przepychem.
 

DoubleTree by Hilton

 
DoubleTree by Hilton to nowy hotel w centrum pięknego Wrocławia. Oferuje zdecydowanie luksusowe warunki. Hotel wyróżnia się profesjonalną i miłą obsługą na najwyższym poziomie. Do dyspozycji gości jest klub rekreacyjny, spa, kasyno i liczne restauracje.
 
Hotel proponuje nowoczesne pokoje oraz apartamenty. W hotelu znajduje się 135 pokojów standardowych, 14 pokojów Deluxe, 28 pokojów Executive, 12 apartamentów. Znajdują się tu także reprezentacyjne obiekty konferencyjne oraz sala balowa o powierzchni 317 metrów kwadratowych.
 

Hotel Monopol Wrocław

 
Hotel Monopol Wrocław jest 5-gwiazdkowym hotelem w samym centrum Wrocławia. Urzeka przepięknymi wnętrzami oraz znakomitymi dekoracjami. To najstarszy budynek hotelowy w mieście, co zapewnia niepowtarzalny klimat, a jednocześnie nie trzeba się martwić o stan obiektu, przeszedł on gruntowny remont.
 
Do dyspozycji gości jest 121 pokoi, w tym 3 apartamenty luksusowe oraz 11 apartamentów standardowych. Każdy z nich cechuje się unikalnym wystrojem i klimatem. Na terenie znajdują się także sale konferencyjne oraz SPA. Nie zabraknie również salonu masażu i przeróżnych zabiegów pielęgnacyjnych.