Wrocław - kup prezent z miastem w tle

Pomysły na prezenty z Wrocławiem w tle

To ostatnia szansa, by kupić bliskim świąteczne prezenty. Dobrym pomysłem, jak co roku, są prezenty związane z naszym miastem. Zobacz propozycje kilku produktów, które z pewnością spodobają się Wrocławiom i nie tylko.

Motyw Wrocławskich Krasnali

We wrocławskich galeriach handlowych jest kilka punktów z pamiątkami z Wrocławia. Można tam nabyć kubki, koszulki i inne gadżety z motywem Wrocławskich Krasnali. To świetny pomysł na prezent, nie tylko dla mieszkańców stolicy Dolnego Śląska. Estetyczne grafiki, które mogą być śmieszne, pouczające lub po prostu pokazywać Wrocław, z pewnością znajdą niejednego miłośnika.

Chcąc przygotować większy prezent, można z wrocławskich gadżetów stworzyć zestaw. Gadżety z motywem Wrocławia i krasnali są dostępne w wielu wzorach, kolorach i rozmiarach.

Plakat ze zdjęciem lub mapą Wrocławia

Bardzo ciekawą ozdobą dowolnego pomieszczenia może być ładnie oprawiony plakat ze zdjęciem Wrocławia. W różnych punktach w całym mieście można kupić je w różnych rozmiarach, mogą przedstawiać wiele ciekawych ujęć naszego pięknego miasta.

Innym, coraz częściej spotykanym, rodzajem ozdoby na ścianę jest mapa miasta. Kontury Wrocławia z zaznaczonymi najważniejszymi punktami, ulicami i rzekami mogą mieć różne kolory, także naprawdę bardzo ekstrawaganckie. Jest to bardzo ciekawa forma dekoracji wnętrza, gdyż od razu przyciąga wzrok, a obserwując mapkę można wspominać swoje spacery lub zaplanować kolejną wycieczkę.

Bilet do ZOO, Aquaparku, kina

Jeżeli nie mamy pomysłu, co kupić jako świąteczny prezent, zawsze dobrym pomysłem jest voucher lub bilet. We Wrocławiu mamy wiele miejsc, które z pewnością chętnie odwiedzą dzieci, dorośli i seniorzy. Należą do nich Ogród Zoologiczny, Hydropolis, Aquapark i wrocławskie muzea. Można także kupić voucher do kina, wtedy obdarowana osoba sama wybierze, na jaki seans pójść.

W kinie można także spędzić Sylwestra. Jeżeli nie macie jeszcze planów na noworoczną imprezę, można wybrać właśnie taką opcję.